تبلیغات
بصیرت - دعوت از بازیگر آثار غیراخلاقی در مراسمی باحضور احمدی نژاد
به گزارش صراط،رسانه های عربی ازحضور بازیگر مشهور زن مصری در مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مصر که در آثار سینمایی غیراخلاقی شرکت داشته خبر داده اند.چندین روز پیش جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل اقامت مجتبی امانی رئیس دفتر حافظ منافع ایران در مصر با حضور محمود احمدی نژاد برگزار شد.در این مراسم از دویست نفر از جمله هیئت های دیپلماتیک، شخصیت های سیاسی و برخی از نویسندگان و هنرمندان دعوت شده بود.

اما نکته ی عجیبی که در این بین وجود دارد، دعوت از وفا عامر بازیگر مشهور مصری است که در  آثار متعدد سینمایی حاضر شده که برخی از آن ها دارای سکانس های به شدت غیراخلاقی است.

این بازیگر مصری به دلیل حضور متعدد در فیلم های غیراخلاقی در میان مصری ها نیز به بازیگری شهره است که در آثار غیراخلاقی هچی ابایی از به نمایش گذاشتن بدنش ندارد!

در این میان و درحالیکه نمی توان اشکالی بر آقای احمدی نژاد وارد دانست، می توان از دفتر حافظ منافع ایران در مصر پرسید که اساساً دلیل دعوت از این خانم آنهم در جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی چیست؟ و چه ارتباطی می تواند میان دعوت همزمان از این بازیگر و رییس جمهور ایران وجود داشته باشد؟!

این دوتصویر، تنها تصاویر قابل نمایش و البته قابل سانسور مربوط به این بازیگر هستند!

این درحالیست که رسانه های داخلی در ایام سفر رییس جمهور به مصر نوشته اند: احمدی نژاد همچنین قرار بود به بازدید از مسجد سیده نفیسه هم برود اما به دلیل کمبود وقت این برنامه را حذف و راهی اقامتگاه حافظ منافع ایران در قاهره شد تا علاوه بر حضور در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در نشستی با حضور سردبیران برخی از روزنامه های مصر مشارکت کند.

از طرفی دیگر، رسانه های عربی با دستمایه قرار دادن این موضوع تیترهای توهین آمیز و کنایه آمیزی در خصوص حضور او در کنار رئیس جمهور منتشر کرده اند.

روزنامه مصری که قصد دارد با تیتری توهین آمیز، به این اقدام دفتر ایران کنایه بزند.
 از دیگر دعوت شدگان به مراسم جشن پیروزی انقلاب در محل اقامات رئیس دفتر حافظ منافع ایران در مصر می توان به به محمد رفاع الطهطاوی رئیس نهاد ریاست جمهوری مصر، صافیناز کاظم نویسنده و سفرای روسیه، ژاپن، لهستان، سنگاپور، مکزیک و چین اشاره کرد.طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: بصیرت،

تاریخ : پنجشنبه 26 بهمن 1391 | 14:10 | نویسنده : علی درزیان | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.