تبلیغات
بصیرت - پرندگان خشمگین … شما هم؟! angry bird

http://www.angrybirdsfreeapp.com/images/ab-m.png


شاید این موضوعی که الان بخوام بگم سوژه بشه… که شده هیچی.. در کل این داستان جدید ماست که من و بعضی از دوستان همیشه نیمه پرش رو می بینیم و هی می بینیم… بعد از دیدنش هم نگید که ای فلان فلان شده ها… مَردید برید یه بازی بسازین اون تو ضایعشون کنید…
این تصویر اول قسمت Fry Me To The Moon ، مرحله ی ۱۰ بازی Angry Birds Space هست که با هم می‌بینیم:


خب همون طور که مشاهده کردید دو نوع برداشت میشه از این تصویر داشت:
۱- در این بازی برج میلاد را ساخته اند و شما برج میلاد را حدف قرار می دهی تا دشمانت را نابود کنی که در این دید خدا لعنتشان کند و همیشه خدا مکر مشرکین را به خودشان بر میگرداند و ما هم نکه توان ساخت بازی و مقابله را نداشته باشیم ها ولی به هر حال تسویه حساب را به ان دنیا موکول میکنیم… خر هم خودشان هستند!
۲- در این دید شما میتوانید این برج را با برج ترونتو اشتباه بگیرید و کلا بیخیال شوید و هم میتوانید این برج را میلاد فرض کنید و با نگاه کردن به ان یاد میدان ازادی بیفتید (!) که این کار برای شهرستانی های عزیز که به گونه ای مریضی Tehran dreams دارند بد می شود؛ راه بعد اینکه یاد میدان ازادی بیفتید ولی یضرب مکان دیدنی شهر خود را به یادتون بیاورید… یاد باغ هایی بیفتید که جان میدهد برای انار دزدی ویا به طبیعت بکر نگاه کنید و یاد سیزده بدر امسال بیفتید که چه حالی داد…! فک و فامیل، تاب، خوراکی، والیبال، کتاب…چرب… خدا باز هم لعنت کند سازندگان را که مارا در این ماه مبارک به یاد کباب انداخته اند دیگر که تاب روزه گرفتن را دارد!؟

و این هم از تصویر دوم که مربوط به سمت Utopia ، مرحله ی ۹ بازی می شود:

دید اول اینکه ما میتوانیم فکر کنیم که سیاره دشمن را عمدا شبیه کشور ایران درست کرده اند که با هر پرنده ای که به سمت آن پرت کنی این سرزمین را سوراخ تر می کنید! و یا اینکه بگوییم: پس خلیج فارس کجاست..؟ نکند که جزء کشور امارات حسابش کردند!؟ خدا لعنتشان کند… فقط صب کنید ان دنیا برسد…!
دید دوم به این قضیه اینه که با توجه به اسم مرحله که “اتوپیا” نام دارد به این نتیجه رسیدیم که بلاخره دشمنان اقرار کردند که ایران حالا حالا ها امریکا II نخواد شد! و یا اینکه به این موضوع که ۵۰۰۰ سال پیش شهر ما شهری به نام سیلک داشتیم انها را عقده ای کرده و یا این موضوع که در این ۵۰۰۰ سال هیچ قضیه کوکب سیاه واری در این سرزمین رخ نداده… به هر حال
مگه مغ سیلک باید بازیچه دست اینها شود؟! غلط کرده اند پدرسوخته ها!! در ضمن در همین مرحله اتوپیا هم که پر از کیک و شیرینی است، یادشان رفت ساندیس بسازند… این را دیگر کجای دلمان بگذاریم…! خدا لعنتان کند!!
طبقه بندی: جنگ نرم،
برچسب ها: angru bird، angry bird، پرندگان، خشمگین، پرنده خشمگین، پرندگان خشمگین، بصیرت،

تاریخ : پنجشنبه 5 مرداد 1391 | 12:01 | نویسنده : علی درزیان | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.